Tibaldi, 29 - Bright Apartment Between Bocconi And Navigli

  • Wi-Fi
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Tibaldi, 29 - Bright Apartment Between Bocconi And Navigli Milan розташовані на відстані 2.5 км від Галереї Віктора Еммануїла II та на відстані 25 хвилин ходьби від Королівського палацу. Апартаменти розташовані на відстані 3.2 км від залізничного вокзалу Міланський вокзал Кадорна та поблизу автовокзалу Viale Tibaldi - Via Meda.

Tibaldi, 29 - Bright Apartment Between Bocconi And Navigli оснащені повністю обладнаною кухнею для тих, хто бажає самостійно готувати їжу.

Парк Семпіоне знаходиться на відстані 10 хвилин їзди машиною. Найближчий аеропорт - Мілан Лінате, за 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Tibaldi, 29 - Bright Apartment Between Bocconi And Navigli Мілан
Italianway Comfort - Maderno 4
Ціна лише для моб. пристроїв

Italianway Comfort - Maderno 4

9.8
Чудово 7 відгуків
134 м від помешкання
USD 349 USD 314
за ніч
Trilocale Minimal Sui Navigli
Ціна лише для моб. пристроїв

Trilocale Minimal Sui Navigli

4.8
Непогано 12 відгуків
155 м від помешкання
USD 187 USD 168
за ніч
Urban House - Nice Loft Navigli Milan Restyled!
Ціна лише для моб. пристроїв

Urban House - Nice Loft Navigli Milan Restyled!

7.7
Добре 84 відгуки
206 м від помешкання
USD 116 USD 104
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензії015146-LNI-14169,IT015146C2M64DUIU9
    Часті питання
    • У Tibaldi, 29 - Bright Apartment Between Bocconi And Navigli можна розмістити домашніх тварин?
      У Tibaldi, 29 - Bright Apartment Between Bocconi And Navigli не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з посудомийною машиною.
    • Квартира Tibaldi, 29 - Bright Apartment Between Bocconi And Navigli розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Міланський вокзал Кадорна розташований на відстані 3.2 км від квартири Tibaldi, 29 - Bright Apartment Between Bocconi And Navigli.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Tibaldi, 29 - Bright Apartment Between Bocconi And Navigli Мілан

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити